Вормил nebo Вермокс: co je lepší, v čem je rozdíl, indikace, kontraindikace

Vlastnosti Вормила

Dobrý lék na základě альбендазола používá není první rok, pro léčbu lidí různého věku a postavení. Součástí nástroje patří doplňky, které pomáhají альбендазолу proniknout pouze do těla parazita a ne poškodit sliznici tlustého střeva pacienta. Používá Вормил, jako samostatný přípravek bez určení projímadel. Forma vydání léky:

 • tablety pro orální užití;
 • prášek, který propouští vodu (kejdy pro léčbu dětské гельминтоза);
 • žvýkací tablety pro zdravotní prevenci infekce a recidivy паразитарной onemocnění;
 • svíčky, které se používají při složité případy (smíšené инвазия, běžící a осложненный гельминтозы).

Princip Вормила jednoduchý: dostat se do střeva pacienta, альбендазол proniká do těla глиста a porušuje uvnitř něj důležité pro život metabolické procesy. V důsledku dlouhé expozice, parazit zcela a brzy umírá.

Jmenování Вормила pro léčbu a prevenci se zabývá pouze ošetřující lékař, самолечение vyloučeno zcela. Pomáhá Вормил od různých paměti a umístění v lidském těle parazitů jako jsou roupy, škrkavka nebo трихинеллы. Příjem léky v případě rozvoje осложненного эхинококкоза umožňuje snížit cysty, které ohrožují zdraví pacienta.

Průběh léčby гельминтоза s Вормилом trvá až pět dní, a pro děti do dvou týdnů (dávka léku pro malého pacienta dvakrát menší určení pro dospělé). Těhotné ženy, kojící matky před předepsáním léků je nutné podstoupit kompletní vyšetření celého těla. Před použitím tablet, je třeba pečlivě stravitelné a teprve pak polknout. Prostředek запивается malým množstvím vody. Svíčky jsou používány bez předchozí přípravy, po návštěvě toalety. Kejdy, která je přiřazena k dětem, se připravuje ze sušených krystalického prášku, rozvedli vyčištěné vody.

Pro léčbu аскаридоза nebo энтеробиоза (třídenní průběh léčby) použít dávku Вормила – 400 mg альбендазола jednou denně. Pro осложненного тениоза muset vzít 2 tablety противогельминтного léku denně po dobu 5 dnů. Po celou dobu léčby je nutné dodržovat щадящей stravy pro obnovu gastrointestinálního traktu. Сорбенты jsou přijímány od prvního dne léčby (nejprve odstraňuje toxiny z životně parazity, a pak mrtví jedinci jsou odčervení).

READ  Tablet od pinworms pro děti: čím léčit dítě

Účinný lék Вермокс

Вермокс – je to efektivní a není nákladný lék противоглистного akce. Prostředek, který ničí jen některé druhy parazitů, pomáhá při takových гельминтозах, jako je:

 • ascariasis;
 • тениоз;
 • анкилостомоз.

Nemoci způsobené aktivním размножением аскарид, цепней a власоглавов se léčí pomocí bezpečného Вермокса za krátkou dobu. Sami to lék není jmenován. Při velkém počtu zdravých jedinců parazitů, kteří vraždí od Вермокса, proces jejich vylučování z těla se mohou stát skutečnou výzvou. Скапливаясь u выводной протоке, mrtví jedinci mohou vést k ucpání. Bez výjimky spolu s Вермоксом lékařem выписываются сорбенты a projímavé přípravky. Po celou dobu léčby pacient dodržuje speciální dietu, která zlepšuje proces výstup odčervení.

Kontraindikace k přijímání Вермокса se týkají dětí a dospělých, kteří trpí různých гельминтозов. Aktivní látky léky jsou toxické pro parazity, a jsou stejně škodlivé pro lidské tělo. V průběhu celého kurzu, pacient je pod dohledem lékaře a případné změny ve stavu dospělého nebo dítě potřebují, aby urychleně posuzování (jsou přiřazeny testy). Od recepce Вермокса trpí:

 • gastrointestinální trakt;
 • játra (pacienti s cirhózou jater je zakázáno brát Вермокс).

Přípravek je kontraindikován lidem s chronickým onemocněním žaludku (kolitida, vředy, neprůchodnost) a pacientům, kteří trpí Crohnovou chorobou. Těhotným ženám není dovoleno příjem Вермокса (v libovolném okamžiku a s případnými komplikacemi od гельминтоза). Pro pacienty s противопоказаниями jsou podobné Вермоксом prostředky, ale méně toxické složení. Děti do dvou let, takže nepoužívejte je lék pro boj s аскаридами nebo jinými zástupci parazitární onemocnění. Příjem projímadla léky (nutnou podmínkou přijetí Вермокса) porušuje mikroflóru střev a metabolismus. Na konci léčby pacient podstupuje dlouhou obnovení a posílení imunitního systému.

Podávání léků

Průběh léčby pro dítě a dospělého pacienta se výrazně liší. Вормил пропивается do 3-5 dnů (po jedné tabletě denně) a při tom dodržována šetřící dieta. Děti od dvou let mohou zbavit červů pomocí Вормила, ale pouze po ubytování lékaře. Opakované kurzy povoleno ne dříve než dvacet dní. Účinnost léčby určují opakované laboratorní testy, které prochází pacient.

READ  Prevence аскаридоза – jak se vyhnout infekci?

Вермокс má vliv na parazity díky hlavní токсичному pro гельминта složku – мебендазолу. Proniká dovnitř глиста, látka porušuje v něm metabolické procesy a brzy parazit umírá. Na jedné straně červi zemřou, a na druhé zbývající jedinci nemohou množit. Komplexní dopad nástroje pomáhá zbavit se гельминтоза bez následné opakované kurzy léčby. Komplexní terapie s Вермоксом patří recepce иммуномодуляторов, vitamínové komplexy a сорбентов. Strava pomůže nejen přinést parazita, ale je a bude dobrou prevencí pro budoucnost pro dospělé a malé pacienty.

Léčebná prevence

Léčebná prevence – to je zvláštní druh činností, aby se zabránilo infekci s červy. Противогельминтные prostředky jsou používány za účelem prevence poměrně zřídka, protože i ty účinné a spolehlivé prostředky mohou poškodit dospělých a tím spíše dítě. Je jmenován Вормил pouze v extrémních případech, kdy bývalému pacientovi hrozí паразитарное onemocnění (nemocní příbuzní, děti, blízké okolí). Aby se předešlo nebezpečné důsledky гельминтоза člověk bere dávky na dvě, tři krát méně těch, co jsou při léčbě паразитарной nemoci.

Léčebná prevence projde bez osudu lékaře. Specialista přiřadí základní schéma požití tablet nebo suspenze (Вормил), ale pouze po úplné vyšetření pacienta. Odhalení skrytých onemocnění se mohou stát противопоказанием k tomuto rodu prevence. Вермокс, aby se zabránilo infekci není přijata vůbec. Токсичное lék narušuje práci trávicího traktu a oslabuje obranyschopnost organismu. Slabé člověk je těžké odolat возникшим hrozbám, včetně гельминтозам.

Co je lepší Вермокс nebo Вормил?

Efektivní Вормил nebo přístupné Вермокс, že je lepší se k léčbě паразитарной nemoci? Porovnat dva různé drogy obtížné. Každý lék má své výhody a nevýhody. Oba přípravku vyrovnat s úkolu – zničení zdravých jedinců parazitů. Srovnávací charakteristika Вормила a Вермокса:

 1. Ve složení léku zahrnuje naprosto odlišné látky, které mají vliv na životaschopnost odčervení. Jiný složení vytváří různé zátěž na organismus, jako výsledek absolutně žádné podobné vedlejší účinky.
 2. Forma vydání. Вермокс – je to pouze таблеточный přípravek, který není k dispozici ve formě suspenze pro mírnější účinky na střeva děti nebo svíčky (ničících střevních parazitů výrazně rychleji), jak Вормил. V tomto ohledu Вермокс méně univerzální a pohodlné.
 3. Princip akce. Вормил je schopen zničit nejen střevních červů, ale i ty parazity, kteří žijí v tkáních organismu. Вермокс zabíjí pouze zdravé jedince odčervení, které se nacházejí v trávicím traktu.
 4. Kontraindikace. Obě drogy nejsou vhodné pro léčbu гельминтоза u грудничков, ale Вормил povoleno brát s roky života dítěte, a Вермокс s dvou, ale spíše tří let.
 5. Cena. V tomto ohledu Вермокс vyhraje, protože jeho náklady na dva, tři krát menší ceny za Вормил.
 6. Průběh léčby. Вермокс ve většině případů se užívá jednorázově (největší koncentrace účinné látky). Pro vystavení Вормила na parazity potřebovat mnohem více času.
READ  Chronická описторхоз: příznaky a léčba

Podmíněné srovnání ukazuje, že oba přípravku mohou být použity k léčbě různých гельминтозов. Příznaky, projevy a šíření larvy červů – tyto a mnohé další faktory jsou rozhodující při výběru противогельминтного léku. Hlavní varování odborníků – vyhnout se self-léčba a tolerovat nežádoucí účinky. Lékaři nedávají jednoznačné hodnocení lékům, protože individuální léčbu je důležitější než společné ukazatele.

MAXCACHE: 0.4MB/0.00098 sec