Soda proti parazitům, recepty čištění jedlou sodou: s jódem, různé klystýr

Miliony lidí trpí různých onemocnění vnitřních orgánů, všechny druhy alergické reakce, problémy s nervovým systémem, směnných procesů a kůží покровами. Z velké části jsou tyto fyziologické poruchy nemůže být specifická léčebná terapie. Veškeré врачебные určení jen na krátkou dobu vzlétnout negativní симптоматику, která se brzy vrátí s dvojnásobnou silou. V tomto případě, podle názoru většiny odborníků, má místo глистная инвазия. Podle statistik je přítomen téměř u 90% populace planety.

Jak se zbavit nezvanými hosty našeho trávicího systému, vydal řadu медикаментозных léků, ale v poslední době se v domácích podmínkách nejčastěji proti parazitů se používá soda.

Acido-alkalickou rovnováhu v žaludku člověka

Porušení přirozené rovnováhy alkalické a kyselé prostředí lidského těla dělá to bezbranný před různými nemocemi, které jsou schopné zasáhnout jakýkoli orgán či systém. Jak jsme všichni si pamatujeme ze školní hřiště biologie, poměr těchto látek se nazývá kyselina-zásaditý rovnováhou (pH). To, že u zdravých lidí je ve většině buněk organismu, by měl být neutrální nebo слабощелочным, pak není překračují hodnoty 7,0 — 7,58 jednotek.

Nakrátko ji od 6,9 do 0 svědčí o zvyšování kyselosti (rozvoj ацидоза) v kapalné složky organismu, zvýšení až do 14,0 o převahu v ní alkalické prostředí (алкалоз). Dokonce i sebemenší porušení této rovnováhy ve směru zvýšení kyselosti plná pro tělo výskytem mnoha problémů:

 • vývoj je dost vážné onemocnění a kardiovaskulární systém, mezi nimiž je odborníky často se slaví snížení v krvi koncentrace kyslíku (nedostatku kyslíku) a vznik silného křečí cév;
 • vzdělávání v močovém měchýři či ledvinách kameny, nebo vznik jiné závažné onemocnění močové a pohlavní soustavy;
 • vznik v těle sklon k канцерогенезу (патологическому procesu vzniku a rozvoje zhoubné novotvary).

V žaludku se vždy přítomen kyselé prostředí, ukazatele ph, které musí být ne méně než 1,5 a ne více než 2,5 jednotky. To není náhodné, protože přes hlavní trávicí orgán do těla dostane největší počet infekcí, které jsou a budou kyselinou.

Ale tato obranná reakce je schopen zabránit pouze útoky patogenů, a to jak ochrana proti глистных, je to zbytečné.

Parazitní červi jsou přizpůsobeny k přežití v kyselém prostředí, proto je pro efektivní zneškodnění je nutné ощелачивание těla, kterého v domácích podmínkách je možné dosáhnout, poté, co strávil léčba jedlou sodou.

Vliv sody na parazity a jejich stanovišť

Orgány zažívacího ústrojí člověka jsou pro většinu červů nejvíce preferovanou destinací stanoviště, vzhledem k tomu, že prostředí, který je tvořen v nich v důsledku trávicího procesu, je kyselá. Přesně to se nejlépe hodí pro činnost mnoha druhů parazitů. Aby je zaručeno, že zabránit osídlení trávicí systém okupanty, je nutné změnit v ní kyselé prostředí na zásadité. To lze provést pomocí běžného jedlé sody.

Výhody prostředky, vařené na základě této multifunkční látky, při léčbě гельминтоза jsou následující:

 • tekuté složení, připravený na bázi sody, když se uvolňují do střeva ощелачивает jeho středu, a tím způsobí u локализовавшихся v něm červů nepohodlí;
 • stejný proces se vyskytuje v krvi, především zdroje napájení parazity, tak jako alkalické čistící přípravek přes stěny orgánů zažívacího ústrojí se dostane do krevního oběhu. V důsledku toho u červů, накушавшихся krve ze zásady, zcela narušen buněčný metabolismus, což vede k jejich smrti;
 • rektální infuze s jedlou sodou pomáhá zbavit střevní гельминтозов v jakékoliv fázi tohoto průšvihu, a budou nejen dospělí jedinci, jako při použití tradičních léčiv, ale také jejich larvy a vejce.
READ  Zástupci tasemnice, učebny, poškození a léčba

Proti žádné parazity prevence a sodou efektivní?

Předtím, než začnete provádět čištění střev touto metodou, je nutné podstoupit diagnostické studie a zjistit, jaký je přesně ten druh «нахлебников» obsadil trávicí trakt. Udělat to třeba z toho důvodu, že prevence a léčba jedlou sodou efektivně pouze proti některým druhů invaze.

Nejsou schopni žít v alkalickém prostředí, a proto v krátké době hynou v ní následující druhy parazitických červů:

 • první skupina není z alkalické prostředí červy — to měchovec. Mezi nejčastější u těchto kulatých červů, které napadají trávicí ústrojí člověka, jsou pinworms, ascaris, a трихинеллы;
 • do druhé skupiny patří pásové, paraziti, které znají všichni z vyučovacího předmětu biologie na tak nebezpečné pro zdraví, a v některých případech i život lidem, jako je trpasličí prasečí a vzestupnou цепни, stejně jako эхинококк a širokou лентец.

Pokud v důsledku diagnostického studie odhalila инвазия některý druh výše uvedených červů, nejlepším prostředkem k jejich zničení a čistí střeva od produktů parazitická činnost bude po uznání obrovské množství čelících tohoto závažného problému lidí, kapalina, obsahující ve svém složení soda.

Recepty soda od parazitů

Velmi velkou popularitu v poslední době má tento způsob očistu zažívacího ústrojí od různých druhů гельминтозов, jako je čištění jedlou sodou.

Tato metoda je vyvinuta profesorem Неумывакиным, a i když ještě není zvolen zcela oficiální medicíny, испробовавшие jeho lidé tvrdí, že pití натриевого гидрокарбоната пероральным způsobem, s doprovodným mu ректальными спринцеваниями, umožňuje dosáhnout ohromujícího terapeutického účinku.

Výhody použití v boji s parazity kapaliny, připravená na bázi sody, jsou následující:

 • jak se zbavit глистной napadení neposkytuje nalezení pacienta v nemocnici, všechny potřebné kroky je možné snadno provést v domácích podmínkách;
 • содовое očista organismu od паразитирующих v orgánech GIT červy nezpůsobuje po jeho použití negativních důsledků, a také nemá zcela žádné vedlejší účinky;
 • při přesném dodržování všech pravidel, tato technika vykazuje velmi vysokou účinnost;
 • kromě toho, koupit jedlou sodu, nebudete mít žádné problémy, protože je to nejlevnější lék se prodává v každém obchodě s potravinami.

Začít uplatňovat takové metody, jak se zbavit parazitární onemocnění, je třeba nezapomínat na to, že přestávky mezi léčebnými opatřeními by měla být ne více než 24 hodin, v opačném případě je účinnost prováděné manipulace pro očistu sníží.

Pití soda pozření

Léčba гельминтозов touto látkou, používaný v domácnosti, kosmetice, vaření, medicíně a dalších oborech, bez výjimky, se provádí ve dvou směrech současně — bottom (klystýr) a shora (пероральное pití dovnitř). Druhý způsob, jak očistit trávicích orgánů od parazitů má v terapii protivenství velmi důležité, protože je kapalina, vařené na bázi sody, opláchněte zdola tenkého střeva je nereálné z důvodu dostupnosti заслоняющего její илеоцекального ventilu.

To je důvod, proč horní oddělení střeva potřebují очистительных činnosti shora, pak je zaujatý orálně alkalické kapaliny. Ale při plnění tohoto opatření k dosažení požadovaného výsledku, je třeba dodržovat několik základních pravidel:

 • kapalina s jedlou sodou je nutné pít pouze na lačný žaludek, ne později než půl hodiny před jídlem, v opačném případě může nastat opačný efekt;
 • začínají léčebné aktivity s minimální příjem dávky prostředky, ne více než 1/5 lžičky, zvýšit ji do požadované normy by mělo dojít postupně.
READ  Хламидийная zápal plic: příčiny, příznaky, jak se léčit

Vařit složení, a to nejen voda, ale i na mléčné bázi. Také není zakázáno konzumovat limonády v sušené formě, ale v tomto případě je nutné ji zapít velkým množstvím tekutiny, objem, který musí být nejméně šálku.

Léčitelé, рекомендующие tento způsob, jak očistit tělo od глистных invaze, doporučují před zahájením léčebných aktivit se poradit s odborníkem, tak jako pití soda má některé kontraindikace.

Hlavní mezi nimi jsou taková onemocnění jako je vysoký krevní tlak, cukrovka a sníženou kyselost.

Klystýr s jedlou sodou

V první řadě глистные parazitární onemocnění postihují tlustého střeva. To je důvod, proč všichni odborníci lidové medicíny mají jeden názor o tom, že nejlepší efekt v boji s parazity je možné dosáhnout v tom případě, pokud se používá v léčebné účely rektální infuze tekutin.

Tato metoda umožňuje čistit tlustého střeva od слежавшихся ložiska каловых mas a škodlivých látek, které jsou výsledkem života локализовавшихся v ní parazitickými červy, případně proti nim léčebný účinek. Dosáhnout tyto cíle v 3 fáze, které jsou prováděny pomocí hrnky эсмарха nebo ohřívače s gumovou špičkou, tak jak je běžné спринцовка je malý ve velikosti:

 1. Očista trávicího orgánu a akumulace výkalů a nečistot. Pro tuto berou 2 litry převařené vody, rozpustí se v něm dvě polévkové lžíce soli a vychladnutí ji maximálně do 22° C. To je třeba s tím záměrem, aby se zabránilo vstřebávání tekutin s растворившимися v ní toxickým látky, které je možné při vyšší její teplotě. Zadržování soli složení v sobě musí trvat nejméně 10 minut, po kterém je možný akt defekaci;
 2. Recept je čistící prostředek pro druhou fázi, a to přímé ničení оккупировавших střeva parazitických červů, je standardní. Na 800 ml tekutiny, které mají teplotu alespoň 40° C, a to s ohledem 30 g sody. Po úplném její rozpouštění léčivé složení vložen do tlustého střeva a držel v ní po dobu půl hodiny. Celou dobu nemocný člověk by měl ležet na zádech, v uvolněné poloze a břicho dýchat;
 3. V poslední fázi činnosti jsou prováděny stejné, jako v prvním, jen v chladnějším osolené tekutiny, vzít také v množství 2 litrů, je přidán pro lepší čištění lžička citronové šťávy.

Pro dosažení plného účinku jako terapeutické aktivity by měly být prováděny každý den v jednom týdnu. Nejlépe pro jejich pořádání vybrat jednu věc, a zároveň.

Pomocí zavedený ректально kapaliny s rozpuštěné v ní jedlou sodou je možné v krátké době, a to bez použití toxických léků, jak se zbavit 70% dospělých jedinců červů, локализовавшихся v tlustém střevě, ale také jejich larvy.

Rektální úvod kyselé натриевой soli v roztoku příslušné koncentrace je schopen zajistit zesílení intenzity procesu vypuzování střevních parazitů a vyloučení faktory vzniku nežádoucích účinků, свойственного медикаментозному léčbě parazitární onemocnění. Kromě toho, očista tlustého střeva a sodou od parazitů také přispívá k rozvoji osmotický диуреза (zvýšené vylučování moči), což má příznivý vliv na proces osvobození těla od патологически škodlivých látek a toxinů, které jsou produkty života červů.

Často, odborníci doporučují, když, jak se zbavit červů, оккупировавших orgány zažívacího ústrojí, přidat do tekutiny kromě sody, jódu, který je považován za vynikající antibakteriální a обеззараживающим prostředkem. Takové složení, podle které využily jeho lidí, je více efektivní.

Soda a jód proti parazitům, používané současně, poskytují na sto zničení, jak dospělých jedinců, tak i jejich larvy.

Funkce čištění pečení sodíku horního oddělení střev

Konečník, jak již bylo výše zmíněno, čištění pomocí rektální infuze soda není možné. V tomto případě bude účinný pouze пероральное její užívání. Pro toho, aby prováděné nakažený s červy osobou postupy přinesly pozitivní výsledek, měl by se držet určitých pravidel:

 1. Očista střev se provádí pouze na lačný žaludek, takže nejlepší čas pro její provedení budou ranních hodinách;
 2. Před zahájením preventivní opatření je třeba vypít sklenici nějaké tekutiny, nejlépe минералки bez plynu. To přispějí normalizovat metabolismus a pomůže инвазированному člověku včas опорожниться;
 3. Po vyčištění střev od каловых mas je třeba připravit terapeutický alkalické složení. Pro tohoto ve sklenici tekutiny (mléko nebo минералки) propouští požadovaná dávka sody, maximální množství, které nesmí překročit десертной lžíce. Выпивается připravené prostředek velkými doušky.
READ  Projímavý čaj od zácpy pro děti a dospělé

Konzumovat alkalické složení je třeba během hodiny minimálně čtyři krát, podle стакану prostřednictvím pravidelných intervalech. Toto čištění horního oddělení střeva od parazitů červy a vyrobených jejich toxinů se provádí každý den v jednom týdnu. Praxe ukazuje, že při správném provádění těchto opatření, následné stolice získají světle žlutá barva. Je velmi důležité konzumovat kapaliny s jedlou sodou pouze v teplém podobě, tak jak horký nebo studený složení nepřinese požadovaný výsledek.

Také v době konání těchto dekontaminačních činností je přísně zakázáno brát медикаментозные антипаразитарные léky.

Dieta po čištění

Poté, co čistící akce pomocí soda je u konce, je třeba obnovit нарушенную жизнедеятельностью parazitických červů mikroflóru trávicích orgánů a zvýšit oslabený jejich imunitní systém. Nejlepší způsob, jak dosáhnout těchto cílů, bude korekce výživy. V první řadě je třeba věnovat pozornost дробность v jídle, která umožňuje usnadnění procesu trávení. Pro dosažení tohoto cíle je třeba jíst často, ale minimální porce.

Také v povinně na stole инвазированного osoby by měly být tyto pokrmy a potraviny:

 • tekuté kaše nebo odvary z krupice, rýže a pohanky obilovin;
 • toasty, připravené z pšeničný chléb;
 • vývary na základě нежирных druhů masa a hlavní jídla z něj;
 • čerstvé zeleniny, bobule a ovoce, bohaté na hrubé rostlinné vlákniny, efektivně ускоряющей dráždivý ve střevech.

Úplné stejné vyloučení nevratné rafinované sladké pokrmy, stejně jako konzervované a tučná jídla, to je všechno to, co představuje, podle chuti гельминтам. V případě, kdy je čištění jedlou sodou se koná v doprovodu speciální dietu, tělo je po infekci, bude moci mnohem rychleji zotavit.

Pokračováním v používání tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie. více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close

MAXCACHE: 0.41MB/0.00109 sec