Карвипар, návod k použití

Trávicí trakt — jeden z nejdůležitějších systémů, a to díky práci, kdy organismus získává energii a užitečné látky, tak potřebné pro normální životní funkce. S procesu trávení začíná nekonečný cyklus syntézy a štěpení látek, které tělo potřebuje, tj. metabolismus.

Pro správné přijetí a přípravu složitějších sloučenin k всасыванию, je zapotřebí týmová práce nejen žaludku a střev, ale i jater, žlučníku, slinivky břišní.

Někdy, pro normalizaci tohoto procesu je organismus potřebuje pomoc v podobě léků. K takovým lékům patří Карвипар.

Vlastnosti přípravku

Hlavní účinek léku je zaměřena na normalizaci funkce celého trávicího traktu, včetně jeho žláz — jater a slinivky břišní.

Tento jedinečný v jeho složení, BAD pomáhá očistit tělo toxinů, které jsou vylučovány prostřednictvím střev a желчевыделительной systém, který snižuje projevy různé alergické reakce, např. svědění, pálení.

Dochází lepší neutralizaci toxických látek, kteří se do těla, například, alkoholu, produktů parazitů a jejich samotných.

Карвипар zlepšuje reologické vlastnosti žluči, což zabraňuje tvorbě kamenů ve žlučníku a potrubí, a také vede k normalizaci hladiny bilirubinu v krvi.

Při zlepšení odtoku žluči, se stane opak vývoj těchto příznaků, jako je pocit hořkosti v ústech, pálení žáhy, tíže v pravém подреберье.

Bylinný přípravek aktivuje procesy trávení potravy, což zabraňuje kvašení, zvýšený газообразование a dlouhotrvající stagnace potravy v žaludku. Карвипар «Li West» má послабляющим akce, ale zlepšuje vyprazdňování střev prostřednictvím normalizace перистальтики, brání zácpě.

Složení

Hlavními působícími látkami jsou plody kmínu a fenyklu, pšeničné otruby zpracované zvláštním způsobem.

Kmín a fenykl mají желчегонным účinky, snižují procesy hnití ve střevech. Také pro ně jsou typické спазмолитическое a противоглистное akce. Obě rostliny mají dobré protizánětlivé účinky.

Pšeničné otruby нормализуют práci střev.

Také v složení neobsahuje vláknina ve formě celulózy, hemicelulózy, éterické oleje, třísloviny.

READ  Jak červi jsou přenášeny od člověka k člověku, líbání, předměty

Poslední mají výrazné antibakteriální vlastnosti, tj. jsou schopné zabít bakterie, ale také snižují zánětlivé účinky a přispívají k zastavení krvácení. Třísloviny jsou dobré адсорбентами, выводящими z organismu soli těžkých kovů, některé z nich se používají jako antidota.

Návod k použití od červů a parazitů

Přípravek Карвипар, návod k použití, jehož je založena na akci je jeho hlavní komponenty, účinně se ukázal v následujících případech:

 • паразитарная инвазия, zejména описторхоз, лямблиоз;
 • chronické onemocnění желчевыделительной systému, například, cholecystitidou, cholangitis;
 • při калькулезном холецистите užívat přípravek by měl být pouze po konzultaci lékaře, protože přípravek má желчегонным akcí;
 • chronické невыраженные onemocnění jater, jako je například chronická hepatitida;
 • při zvýšení hladiny bilirubinu v krvi, typicky pro funkční гипербилирубинемии;
 • různé intoxikace;
 • chronické onemocnění střev, včetně v souvislosti s porušením перистальтики;
 • porušení výměny lipidů;
 • komplexní léčba дисгормональной ženské patologie.

Použití u dětí

Do 2 let: 1 čajová lžička přípravku, pre-растворенная 150 ml vody pokojové teploty, настаивается do hodiny, pak je třeba dávat pít před každým kojením. To je denní dávka léku.

Od 2 do 6 let: 1 čajovou lžičku, растворенную ve vodě, brát před jídlem 1 krát denně, dávkování lze zvýšit až dva krát denně, při výrazné zamoření parazity.

Od 6 do 12 let: po 1 čajové lžičce dvakrát denně.

Průběh léčby je 20 dní

Použití u dospělých

Jednu čajovou lžičku léku smýt 200 ml vody, nebo se rozpustí, trvat 3 krát denně po dobu čtvrt hodiny před jídlem.

Těhotenství a kojení

Pokud ne předpoklady pro rozvoj alergie, pak tvoří byliny mají příznivý vliv na evakuaci střevního obsahu, a to zejména při sklonu k zácpě, což není neobvyklé u těhotných. Pokud вынашивание dítěte je doprovázen токсикозом, Карвипар může zmírnit stav ženy.

Éterické oleje z plodů kmínu a fenyklu správné posílení laktace, co je důležité při kojení.

READ  Klášterní čaj od parazitů – recepty správného vaření

Nežádoucí účinky a kontraindikace

Přípravek Карвипар oficiálně registrována, a proto se na ni nevztahuje oficiální státní dokument o omezení příjmu БАДов děti do 12 let.

Nicméně ve složení léku nejsou zahrnuty látky, jež mohou mít negativní vliv na vyvíjející se organismus dítěte.

Těhotným ženám a při kojení užívat přípravek možné, ale s opatrností, protože поликомпонентный přípravek na bázi bylin může vyvolat alergickou reakci různého stupně выраженности.

Absolutní противопоказанием k tomu, že příjem léku je přecitlivělost na některou složku Карвипара.

Před použitím je třeba konzultovat s lékařem, protože specialista bude moci zvážit nuance, o kterých vzdálený od medicíny osoba, dokonce, a ne myslet.

Analogy

Vzhledem k unikátní poměr rostlinných složek, pak analogy této drogy ne.

Podobným противопаразитарным působení má přípravek Прогельвит. To také normalizuje gastrointestinální trakt obecně a žlučníku zvláště.

Přípravek Нурофит se vyznačuje komplexní účinky na tělo: kromě boje s parazity, to normalizuje imunitní systém.

K homeopatické nástrojům patří Гельминтосан, Цина, Дульцис, Антигельмин. Ale tyto léky by měly být použity pouze po vyšetření lékař-homeopat.

K lékům tradiční medicíny patří Ornidazol, Альбендазол dostávají odborníky-паразитологами.

Všechny противопаразитарные léky nejsou používány v монотерапии, jejich efekt bude vyjádřen při komplexním přístupu v léčbě, to znamená použití иммуномодуляторов, сорбентов, спазмолитиков a další.

Příklady účinnosti

Léčba лямблиоза může být docela problém, nicméně v současné době vyvíjí a zavádí nové metody léčby zahrnující drogy Карвипар. Zde jsou některé výsledky:

 • Mladá žena dvacet let si stěžovala na bolesti břicha, диспепсические jevy, pravidelné nevolnost, tíže v pravém подреберье a vyrážky. Po pečlivém průzkumu, vystaven diagnózu — Chronický лямблиоз. Léčba делилось na tři etapy. V první, přípravné, fázi byl použit přípravek Карвипар, dále bylo provedeno terapie расторопшей, девясилом, настоем listů břízy, кипреем a ovsem. Vyrážka se začala snižovat na druhý den léčby, celkový zdravotní stav zlepšil na první týden. V důsledku léčby, po laboratorní diagnostiky, giardia a protilátky proti nim nejsou identifikovány.
 • Po ošetření двенадцатилетней dívky ve stejném duchu, efekt byl také pozitivní. Charakteristickým rysem je to, že do tohoto se konal kurz léčby тибералом, není vedoucí k úspěchu.
READ  Угрица střevní, příznaky a léčba стронгилоидоза

Tyto příklady se mluví o důležitosti komplexního přístupu v léčbě.

MAXCACHE: 0.4MB/0.00083 sec