Léčba lidových prostředky pro rakovinu močového měchýře

Rakovina močového měchýře – nebezpečné onemocnění, které vyžadují komplexní a dlouhodobou léčbu. Dokonce i včasné operativní odstranění nádoru, ještě není zárukou úplné vyléčení, protože všechny онкологические nemoci mají riziko recidivy.

Na pomoc tradiční terapie, můžete použít lidové léčba rakoviny močového měchýře – bylinné medicíny. Bylinky při rakovině močového měchýře mají противоопухолевое a ramena dopad. Některé prostředky schválené a doporučené tradiční medicínou.

Je třeba si uvědomit, že self-léčba závažných onemocnění je přípustné pouze po konzultaci s odborníkem, protože mnoho bylinné léčivé prostředky mají absolutní kontraindikace.

Video: Vše o tom, v jakých případech je třeba se obrátit na lidovém léčitelství při léčbě onkologických onemocnění

Protinádorové prostředky

Bylinné přípravky, depresivní růst a množení nádorových buněk, se používají tradiční léčitelé od nepaměti. Údaje recepty nepravděpodobné, že budou účinné jako jediný a vlastní metody léčby, ale pokud je jejich použití spolu s tradiční terapií je bude podporovat zvýšení ozdravného efektu.

Často alternativní léčiva rostlinného původu předpokládají použití látek s výraznými toxickým vlastnostem.

Jedovaté rostliny zabíjejí rakovinné buňky a купируют pocity bolesti, ale použít údaje prostředky by měla být s opatrností, přísně dodržovat dávkování.

Bolehlav

Bolehlav je rostlina s výraznými toxickými vlastnostmi – konzumace ovoce této byliny způsobuje závratě a bolesti hlavy. V nízké dávkování rostlina se používá k odstranění bolesti různého etymologii a jak противоопухолевое prostředek.

Připravují tinktura болиголова takto:

  • užívají čerstvé květiny a semena, rostliny a smíchá s vodkou (v poměru: 2 díly surovin a 1 díl vodky);
  • zavírají v vzduchotěsná nádoba na měsíc;
  • po vaření filtrovat ji.

Pít tinktura je třeba metodou «dráha», od jedné kapky denně a dosahuje 40 kapek. Po tomto dávkování je třeba důsledně snižovat.

Tinktura дурнишника

Дурнишник také je jedovatý rostlina. V léčebné účely používají všechny části rostliny – stonky, květy, kořeny a semena. Příprava tinktury podobně přípravě tinktury болиголова.

READ  Metastázy v kostech

Užívat přípravek дурнишника měl ve stejné dávkování a stejnou metodou, že prostředek na bázi болиголова. Začít od 1 kapky, při dosažení 40 kapek snížit dávku. Kurz tedy trvá 80 dní.

Root milestone

Další rostlina s výraznými jedovaté vlastnosti. Tinktura milník někteří znalci lidové medicíny doporučují konzumovat společně s настойкой болиголова – tak terapeutický efekt bude zesílen.

Přípravek milník je vyroben z čerstvého kořene nebo sušeného. Na 20 g suché suroviny je třeba vzít litr vodky, dát настоятся раствору do 14 dnů, a pak se přefiltruje.

Tinktura se používá na noc, od jedné kapky denně: denní počet zvyšuje na 1 kapku – dojít můžete až 20 kapek, po kterém je třeba snížit dávkování.

Raketa s подорожником

Tinktura fialky s подорожником na červeném víně má противоопухолевым a болеутоляющим akce. Pro přípravu tinktury potřebovat zaplnit čerstvé suroviny do sklenice a zalijeme červeným vínem.

Zavřete víko a trvají na tom, na teplém a tmavém místě 3 týdny. Pravidelně tinktura je třeba взбалтывать. Po vaření lék je třeba kmen a pít před jídlem 30 ml (můžete přidat med).

Tinktura hraju

Tinktura na základě tkanina je zvláště účinná v počátečních stádiích rakovinných nádorů. S cílem připravit lék, je třeba míchat se 100 g listů a hrboly hraju a 0.5 l 70% alkoholu. Vyluhovat lék je třeba po dobu 2 týdnů, pravidelně взбалтывая.

Brát lék je třeba třikrát denně před jídlem 20 kapek, zapít vodou. Kurz trvá 3 týdny.

Možné je také použití tinktury ve formě obklady – je třeba oplodnit настойкой několik vrstev gázy a dát na 1-2 hodiny na spodní části břicha.

Будра плющевидная

Rostlina se uplatňují při různých onemocněních močového měchýře, včetně onkologických. Lžičku byliny je třeba nalít sklenici vařící vody, trvat na tom, 2 hodiny, kmen.

READ  Пролактинома hypofýzy: příznaky, léčba u žen a mužů

Pít čtvrtina šálku čtyřikrát denně.

Kořen lopuchu

Lopuch – univerzální lék pro léčbu nádorů v různých orgánech. Známé terapeutické vlastnosti léčiv na bázi lopuchu při rakovině trávicích orgánů a jater.

Platí tato rostlina a při onkologických onemocněních močového měchýře. Перемолотый kořen lopuchu je třeba smícháme s lihem a vzít tinktura 10-15 ml před jídlem.

Tinktura мухомора

Prostředek na bázi jedovaté houby by měla být přijata s velkou opatrností. S cílem připravit léčivé lektvar, je třeba vzít čepice červené мухомора a zalijeme lihem nebo vodkou.

Vyluhovat lék je nutné po dobu 3 týdnů, poté se přefiltruje a vzít na způsob «dráha», od 1 kapky a postupně dosáhl 20.

Po kurzu se provádí přestávku, během níž se doporučuje, aby se tinktura болиголова.

Чистотел

Šťávy vlaštovičník – známý противоопухолевое prostředek. Jeho užívání se doporučuje s mlékem. Šťáva trvat 1 lžičku na týden, pak dávku zvýšit až lžíce. Pokud se stav zlepšuje, léčba může pokračovat po dobu 1 měsíce. Poté se doporučuje udělat si přestávku na 1 týden, po kterém se můžete znovu začít užívat lék.

Rekondiční prostředky

Mnoho bylinné přípravky uplatňují v období pooperační zotavení těla nebo na rehabilitaci po химиотерапевтического a лучевого léčby. Tyto prostředky obnovit provoz všech systémů, která byla narušena během agresivní léčby.

Донник

Lžíci донника je třeba smíchat se sklenicí vroucí vody, a pít lék třikrát denně po 50 ml. Prostředky na základě донника doporučuje, aby se nemocný, prošli kurz radioterapie.

Tato léčivá rostlina podporuje zvýšení leukocytů v krvi, a proto, zlepšení imunitních sil organismu.

Kůra osiky

Osika je přiřazen při různých onemocněních močového měchýře, včetně a při rakovině močového měchýře. Lék se připravuje jednoduše: 5 g se vaří v 0,5 l vody, процеживается a užíván s medem na 80 ml 3 krát denně.

READ  Obrázky rakoviny plic

Kůra osiky příznivě ovlivňuje všechny systémy lidského těla – aktivuje metabolické procesy, zvyšuje imunitu, snížená v důsledku léků nebo radiační léčba.

Зимолюбка

Зонтичная зимолюбка má silnou anti-pobuřující a выводящее toxiny prostředek.

Rostlina se používá při všech onemocnění urogenitální systém, ale také na fázi obnovení funkce močového měchýře po operativní léčbě rakoviny.

K přípravě infuze, je třeba 2 čajové lžičky syrové nalít 2 šálky vařící vody, trvat na tom, půl hodiny a pití 100 ml 3 krát denně.

MAXCACHE: 0.4MB/0.00104 sec